KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108046
nr 1610 8046
Louis Zelig
(1894-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 52x33 cm, yttermått inklusive ram: 63x44 cm
Louis Zelig, född 1894 i Rumänien, död 1993, målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:20:53
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Louis Zelig
Läs mer om Louis Zelig